תיקון גלקסי

חברת סמסונג מייצרת שורה ארוכה של מכשירים טלפוניים מסדרת גלקסי. מכשירים אלו מריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד ובולטים במגוון האדיר שלהם. מלבד המכשירים המשמשים גם בתור טלפון חכם וגם בתור מחשב כף יד, ישנה גם סדרת מוצרים הכוללת מחשבי לוח. על מנת לתקן מכשירי גלקסי נדרשת היכרות מעמיקה עם ההבדלים בין המכשירים השונים של החברה. מעבר לכך, יש הרבה מכשירים המיובאים לארץ באופן עצמאי ולכן בעליהם מתקשים להשיג רכיבים חלופיים.

באמצעות פנייה אל המעבדות המקצועיות של סמארטפון מאסטרס ניתן לבצע תיקון גלקסי בצורה מהירה ומשתלמת. נציגי המעבדה ישמחו לעמוד לרשותכם מהרגע הראשון של התקלה, במוקד טלפוני שזמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאפשר תיאום ואיסוף של המכשיר מבית הלקוח והעסק. החברה מתחייבת לבצע את התיקון במהירות ומעניקה שלושה חודשי אחריות. בנוסף, דרך המעבדות של סמארטפון מאסטרס ניתן לרכוש הרחבת אחריות בעבור כל סוגי הגלקסי.

השירות של סמארטפון מאסטרס

מעבדות סמארטפון מאסטרס עוסקות בתיקון גלקסי מסדרת S, גלקסי נוט ונקסוס גלקסי. החברה גם בקיאה בעדכוני התוכנה של חברת גוגל, האחראית על מערכת ההפעלה. דרך סמארטפון מאסטרס ניתן לעשות תיקון גלקסי מבלי לשאת בהוצאות גבוהות או לסבול מבעיות תפעול ותחזוקה. השימוש בטלפונים החכמים נמצא במגמת עלייה ולכן גם לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי מקבלים שירות מנציגי סמארטפון מאסטרס.

סמארטפון מאסטרס היא חברה ותיקה בתחום הסמארטפונים בישראל. לאורך השנים שירתו מעבדות החברה לקוחות עסקיים, חברות היי טק וארגונים בפריסה ארצית. בין היתר, החברה עובדת מול לקוחות שברשותם 500-10,000 מכשירים, תוך עמידה מדויקת בלוח הזמנים. נציגי החברה ישמחו להעניק גם לכם יחס אישי ולספר על סל שירותי התיקונים עבור מכשירי גלקסי.

רשימת מכשירי גלקסי שאנו מתקנים ע"פ דגמים:

תיקון סמסונג גלקסי S
תיקון גלקסי 2
תיקון גלקסי S3
תיקון גלקסי S4
תיקון גלקסי נוט
תיקון גלקסי נוט 2
תיקון גלקסי נוט 3
תיקון נקסוס 4