זיהוי פנים Face ID לא עובד

זיהוי פנים Face ID לא עובד באייפון , גם לכם זה קורה שחיישן זיהוי פנים Face ID באייפון פתאום הפסיק לעבוד וכשאתם מנסים להגדיר שוב הוא מתחיל לשגע אתכם עם ״הרם הורד, הרם הורד״ ?
קודם כל , לנו יש את הפתרון לבעיה , וכמובן שחיישן זיהוי הפנים Face ID ממשיך לעבוד בצורה תקינה ורגילה.
אפל עשתה טכנולוגיה נהדרת עם זיהוי הפנים התלת ממדי שלה עבור האייפון . 
הטכנולוגיה החדשה היא מוצגת כפי 20 יותר מדויקת מטביעת האצבע הישנה.
הסתברות של אחד למיליון לאדם אקראי לפתוח את ה- iPhone שלך.
זה נקרא “structured light” אשר משתמש בסט של “נקודות” מוקרנות על פני המשתמש.
אימות פנים ביומטרי מאפשר לפתיחת המסך מהירה מאוד, ומבטל את הצורך בשימוש באצבעות, הזנת סיסמאות או תבניות.
מקרן ה- IR Dot הוא פולט האור המובנה של מערכת מצלמות התלת-ממד הנקראת “true depth” של אפל, שמזהה משתמשים.
וזה בקצרה קצת על טכנולוגיית זיהוי הפנים של אפל באייפון.
אז אם גם לכם זה קרה שזיהוי הפנים Face ID פתאום הפסיק לעבוד , תתקשרו ונשמח לתקן לכם את זה בהקדם האפשרי.


תיקון אייפון בפתח תקווה

משתמשי אייפון באיזור המרכז זקוקים למעבדת שירות מקצועית ואמינה. מכשירי אייפון נחשבים רגישים מאוד ומוגנים על ידי הצפנה מיוחדת של חברת אפל. בין אם מדובר על מכשירים פרוצים או מקוריים, על המעבדה להכיר את המגבלות של מכשירי אייפון ואת הסימפטומים הנפוצים לבעיות. איכות התיקון היא בין היתר פונקציה של ניסיון, כלים ומיומנות. ככל שנציגי המעבדה מכירים יותר את מוצרי אפל בכלל ואת האייפון בפרט, כך יכולים תושבי פתח תקווה, לבצע תיקון אייפון בפתח תקווה, ולהיות בטוחים שמכשיר הטלפון שלהם נמצא בידיים הנכונות.

על מנת לבצע תיקון אייפון בפתח תקווה יכולים לקוחות חברת אפל ליצור קשר עם נציגי השירות של סמארטפון מאסטרס. המענה הטלפוני זמין עבור לקוחות בכל רחבי הארץ 24 שעות ביממה, במשך 7 ימים בשבוע. נציגי המוקד ישמחו להעניק תמיכה ראשונית בטלפון ולספק הצעת מחיר לא מחייבת. בנוסף, דרך המוקד הטלפוני יכולים תושבי פתח תקווה לתאם ביקור נציג ואיסוף של מכשיר הטלפון הנייד מהבית או העסק. מעבדת התיקונים של סמארטפון מאסטרס היא בין היחידות בארץ המציעה שירות מהיום להיום: פשוט מתקשרים, מוסרים את הטלפון לתיקון ונהנים מטיפול מקצועי ומהיר.

אחריות לשלושה חודשים

השירות עבור משתמשי אייפון באיזור פתח תקווה לא מסתיים עם הטיפול בתקלה. בחברת סמארטפון מאסטרס מאמינים בשקיפות מלאה, ומעניקים 3 חודשי אחריות לכל תיקון. מעבר לכך, סמארטפון מאסטרס מציעה הרחבה של תקופת האחריות הרגילה: עם סמארטפון מאסטרס תוכלו לרכז את כל הבעיות תחת קורת גג אחת, לקבל מחיר משתלם ולבצע תיקון אייפון בפתח תקווה, על הצד הטוב ביותר.

יש דגמים רבים של מכשירי אייפון וכל אחד מהם דורש טיפול אחר. במעבדות סמארטפון מאסטרס חוסכים לכם זמן וכסף ומציעים תיקון אייפון מקיף.

רשימת מעבדות שלנו בפריסה ארצית:

מעבדה במודיעין
מעבדה בכפר סבא
מעבדה בבת ים
מעבדה ברעננה
מעבדה ברמת השרון
מעבדה בהוד השרון
מעבדה בגבעתיים
מעבדה בתל אביב
מעבדה ברמת-גן
מעבדה בראשון לציון
מעבדה בפתח תקווה
מעבדה בהרצליה