תיקון אייפון בתל אביב

עשרות אלפי משתמשי אייפון מתגוררים בתל אביב ומחפשים לעתים קרובות אחר מעבדה המספקת שירותי תיקון, טיפול ותחזוקה. אייפון הוא מכשיר טלפון חכם פופולארי המיוצר על ידי חברת אפל. המכשיר משלב יכולות של טלפון ומחשב כף יחד, על גבי מסך מגע משוכלל עם פונקציות מתקדמות. התיקון של המכשיר צריך להתבצע על פי ההנחיות הברורות של חברת אפל. מעבר לכך, ישנם סוגים רבים של מכשירי אייפון המיובאים לישראל על ידי חברות הסלולר וגורמים פרטיים.

שירותי תיקון אייפון תל אביב נדרשים להתחשב במקורות המכשיר, בספקית שירותי התקשורת ונתונים נוספים שלו. את האייפון הראשון אפשר לזהות על פי צידו האחורי המכוסה שחור בחלק התחתון וכסוף בחלק העליון, בעוד הדור השלישי מזוהה עם עיצוב מעוגל. אייפון 4 ואייפון 5 נפוצים גם הם בישראל ובתל אביב ולכן שירותי התיקון מחייבים התייחסות פרטנית אל דגמים מן הסוג הזה.

כיצד ניתנים שירותי תיקונים עבור תושבי תל אביב והסביבה?

יש סוגים רבים של לקוחות הפונים אל שירותי תיקון אייפון בתל אביב. סמארטפון מאסטרס הוא מרכז השירות הגדול בישראל לתיקון טלפונים חכמים, ומאז שנת 2008 טיפלו נציגי המעבדה בכמות אדירה של 250,000 מכשירים. הצוות המיומן עובר הכשרה על מכשירי אייפון וזמינים עבור לקוחות כל תושבי תל אביב והסביבה.

תיקון אייפון בתל אביב מתבצע באמצעות יצירת קשר עם נציגי סמארטפון מאסטרס. השירות הייחודי של המעבדה כולל איסוף מבית הלקוח, זמינות של מוקד ותמיכה טכנית במשך 24 שעות ביממה ואחריות לתקופה של 3 חודשים על כל סוגי התיקונים. מעבר לכך, באמצעות מעבדות סמארטפון מאסטרס ניתן להרחיב את תקופת האחריות, וליהנות מראייה מערכתית והבנה מתקדמת של מערכות טכנולוגיות משוכללות.

רשימת מעבדות שלנו בפריסה ארצית:

מעבדה במודיעין
מעבדה בכפר סבא
מעבדה בבת ים
מעבדה ברעננה
מעבדה ברמת השרון
מעבדה בהוד השרון
מעבדה בגבעתיים
מעבדה בתל אביב
מעבדה ברמת-גן
מעבדה בראשון לציון
מעבדה בפתח תקווה
מעבדה בהרצליה