תיקון גלקסי S6

מכשיר ה-Galaxy S6 של סמסונג שהוכרז במרץ 2015 מציג לראשונה עיצוב מתכתי ומלוטש לצד מסך 5.1 אינץ' ברזולוציית 2K, שבב מתומן ליבות Exynos 7, זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט ואחסון פנימי החל מ-32 ועד 128 ג'יגה-בייט ללא אפשרות הרחבה. בגבו מצלמה 16 מגה-פיקסל עם ייצוב תמונה אופטי, סוללה בהספק של 2,250mAh שאינה נשלפת וממשק TouchWIZ חדש ומעודכן.  הדרכה וטיפול במכשיר

משתמשי גלקסי S6 בארץ ובמקומות אחרים בעולם עלולים להיתקל בבעיות בעת תפעול המכשיר. רוב הבעיות קשורות לתוכנה, לחומרה ולעיצוב, המספקים יחד את הפלטפורמה המתקדמת בה גאה חברת סמסונג. מצד שני, אין ספק כי מדובר על מכשיר דגל שיכול לענות על צרכים רבים כל עוד משתמשים בו בצורה נכונה. אנחנו במעבדות סמארטפון מאסטרס מתמחים בטיפול ותיקון של מכשירי גלקסי ומעניקים שירות גם לבעלי הדור הרביעי בסדרה.

עם אייפון מאסטרס תוכלו לקבל מידע מלא על תפעול ובכל הנוגע לתיקון גלקסי 6 . נשמח לבדוק עבורכם את הסיבה לבעיות במכשיר, נברר איזה תיקון נדרש ונמליץ על פעולות מתאימות. יש לנו מוקד שירות לקוחות פעיל במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אנו מספקים תמיכה טכנית מלאה ומציעים גם שירות של איסוף מכשירים מבית הלקוח או העסק.
החלפת מסך גלקסי 6 הינו מורכבת מהסיבה שהמסך מודבקת לגוף המכשיר ולכן יש צורך בכלים מיוחדים על מנת לפתוח את המכשיר מבלי לגרום כל נזק לוח ולגוף המכשיר.

רשימת מכשירי גלקסי שאנו מתקנים ע"פ דגמים:

תיקון סמסונג גלקסי S
תיקון גלקסי 2
תיקון גלקסי S3
תיקון גלקסי S4
תיקון גלקסי S5
תיקון גלקסי S7
תיקון גלקסי נוט
תיקון גלקסי נוט 2
תיקון גלקסי נוט 3
תיקון נקסוס 4