תיקון אייפון – מה מומלץ לעשות?

חשבתם פעם כמה דברים יכולים לקרות לאייפון שלכם ? נכון, מדובר במחשבה מצמררת ומטרידה, אולם חשוב לדעת כי למרות שהאייפון שלכם נראה חסין ובריא כרגע, אין לדעת מתי תגיע התקלה ומתי תידרשו לעזרה מקצועית ולביצוע תיקון אייפון מיידי. מהן התקלות שעלולות לקרות לאייפון שלכם וכיצד תוכלו להתמודד עימן ? מדריך קצר במאמר שלפניכם.

לשירות VIP עד בית הלקוח – מלא את הפרטים הבאים אנו נחזור אלייך מייד על מנת לפתוח קריאת שירות, תוכל להנות משירות ייחודי מקצועי ומהיר עד פתח הבית

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

בעיות במסך התצוגה

בין התקלות הנפוצות ביותר, הדורשות תיקון מקצועי, מצויות תקלות הקשורות במסך המגע של המכשיר. נכון, מדובר באחד הפיצ’רים הנוחים ביותר לעבודה שעשו ממכשיר האייפון את המכשיר האהוב שהוא, אולם אין ספק כי מדובר ברכיב הנוטה להתקלקל ולצבור תקלות מפעם לפעם. דוגמאות לתקלות כאלה: תצוגה שאינה ברורה, פסים לבנים אורכיים המופיעים על המסך, מסך לבן, איטיות בתגובה למגע וכו’. כל אחד מהמקרים האלה דורש מסירה של המכשיר על מנת לבדוק את המסך ולהחליפו במידת הצורך. תקלה נפוצה נוספת היא כמובן שבר או סדק במסך, כתוצאה מנפילה (בעיה זו אינה מכוסה על ידי הביטוח של המכשיר ונדרשת לתיקון בנפרד).

עם זאת, על מנת להימנע מלהגיע אל מעבדת תיקון אייפון, מומלץ לרכוש מדבקת מגן למכשיר. מדבקה זו מפחיתה את הסיכון לנזק ממשי למכשיר וכמובן, מונעת הדבקות של לכלוך המפריע למסך המגע.

בעיות חשמל

בעיות נפוצות אחרות של מכשיר האייפון הוא בעיה בחיבור לחשמל – בין אם מדובר על טעינה שאינה מצליחה, על טעינה חלקית (על אף שהמכשיר מחובר לחשמל במשך שעות רבות) או סוללה שהפסיקה לעבוד. במקרים אלה, תוכלו להגיע אל המעבדה שלנו , על מנת לרכוש סוללה חדשה או במקרים אחרים, לטפל בבעיית חשמל או מגעים. תיקון אייפון במקרים אלה מבוצע על ידי מומחי חברת Apple המכירים את המכשיר לפרטיו, ויכולים לתקנו במהירות ובמקצועיות.

בעיות נפוצות נוספות

להלן כמה בעיות נוספות הנדרשות לתהליך התיקון :

  1. אייפון שאינו מזהה את כרטיס ה SIM – בין אם מדובר בכרטיס סים רגיל או בכרטיס אולטרא סים, כדאי לפנות בהקדם אל המעבדה שמתקנת אייפונים, על מנת לבדוק את הבעיה ואת תקינות הכרטיס.
  2. כפתורי האייפון אינם מגיבים, בין אם מדובר על כפתור ההדלקה או כפתור הווליום – במעבדה יוכלו לפרק את המכשיר בעדינות ולבדוק את מהות התקלה.
  3. מכשיר האייפון נפל למים. במקרים אלה חובה להגיע במהירות הרבה ביותר אל מעבדה, וחשוב לזכור כי ככל שההגעה אל מעבדת תיקון אייפון תהיה מהירה יותר וככל שיעבור זמן קצר יותר בין ההרטבה של האייפון ובין התיקון שלו, הרי שגדלים הסיכויים להצילו. גם במקרים אלה, יש להגיע אל מעבדת תיקון אייפון מקצועית על מנת שתוכל לטפל במהירות בבעיה המורכבת.
סמארטפון מאסטרס מרכז השירות הגדול בישראל לתיקון טלפונים חכמים, מתמחים במכשירים מסוג אייפון. לפתיחת קריאת שירות התקשרו עכשיו : 03-372-7709  רשימת מכשירי אייפון שאנו מתקנים ע”פ דגמים:     תיקון אייפון 6S תיקון אייפון 6S פלוס תיקון אייפון 6 תיקון אייפון 5 תיקון אייפון 5S תיקון אייפון 5C תיקון אייפון 4 תיקון אייפון 4S תיקון אייפון 3GS תיקון אייפון 3G  
 

הזמן תיקון עכשיו

מחירון תקלות נפוצות

מחירון תקלות נפוצות

שרות התיקונים שלנו

שרות התיקונים שלנו

אחת התקלות הנפוצות ביותר בקרב מכשירי אייפון הן שבר במסך / שבר בתצוגה. תקלה זו דורשת תיקון מקצועי .

בדרך כלל המכשיר נופל על הרצפה ונחבט , ואז התצוגה שלו נשברת, בעת שבר בתצוגה עלינו להחליף את התצוגה.
מסך האייפון מורכב בעצם משני סוגי מסכים שמחוברים יחדיו .

יחידת הדיגיטייזר (טאץ) שאחראית על יחידת המגע במסך
יחידת ה – LCD שאחראית על תצוגת המכשיר.

ישנם מכשירים שאפשר להחליף רק אחד מהמסכים במידת הצורך , וישנם מכשירים שעלינו להחליף את שני היחידות יחדיו, מהסיבה ששתי היחידות
מגיעות במודול אחד ואין באפשרותינו להפריד ביניהם .

הנזקים הנפוצים שנוכל לראות במסכים :
סדק, פסיים על גבי המסך, תצוגה לא נדלקת. המכשיר לא נדלק בכלל, חלק מהמסך אינו מגיב .
כל אחד מהמקרים האלה דורשים תיקון

על מנת לשמור על מכשירכן אנו ממליצים רכשו מגן מסך רכשו מגן אחורי וכך תוכלו להישמר מנזקים מיותרים למכשיר האייפון שלכם וכך אולי תוכלו להימנע מתיקון מיותר של מכשירכם.

בכל זאת נגרם נזק למכשירכם ואתם זקוקים לתיקון אייפון .

התקשרו עכשיו למרכז השירות שלנו ותקבלו שירות ייחודי .

 

לפתיחת קריאת שירות התקשרו עכשיו : 03-372-7709

נזקי מים וקורוזיה

נזקי מים וקורוזיה

תקלה נפוצה מאוד בקרב משתמשי מכשירי האייפון היא נזקי מים שלאחר מספר שעות , הופכות להיות קורוזיה.

כאשר מכשיר האייפון שלנו בא במגע עם מים , אלינו לכבותו באופן מידי.
ולגשת במהרה למעבדה לטיפול נוגד קורוזיה מהיר ומקצועי.
ברגע שהמכשיר נרטב וזורם בתוכו זרם חשמלי נוצרת קורוזיה תוך זמן מאוד מאוד קצר.

אליכם לגשת באופן מידי למעבדה על מנת לנתק את סוללת המכשיר ולהכניס את לוח האם של המכשיר לטיפול מונע קורוזיה.

נפל לכם המכשיר למים – התקשרו עכשיו ואנחנו נציל אתכם ואת המידע שלכם .
חייגו :  03-372-7709