תיקון אייפד

החלפת מסך לאייפד, תיקון טעינה, אייפד לא מציג תמונה – חיפשתם שירות מהיר ואמין ? 
אנחנו נוכל לתת לכם את הפתרון , שירות מהיר ואמין במקום במעבדתינו בפתח תקווה , ובנוסף שירות VIP עד בית הלקוח , שליח יגיע אליכם לאסוף את המכשיר למעבדה , אנו נבצע בדיקה בחינם ולאחר אישר שלכם לתיקון אנחנו נתקן ונחזיר אותו מיד בחזרה , וכמובן שכל זאת מתבצע באותו היום על מנת לא להפריד אתכם מהאייפד שלכם.

אייפד הוא מחשב לוח של חברת אפל. לאורך השנים הציגה אפל שדרוגים משמעותיים במחשבי הלוח אשר יצרו קטגוריה חדשה של מכשירי אלקטרוניקה, אולם האייפד הראשון נחשף בתאריך 27 בינואר 2010. האייפד הקלאסי כולל מסך רב מגע מסוג LCD, עוביו 1.3 סנטימטר ומשקלו 680 גרם בלבד. הדגמים החדשים הציעו מפרט טכני מרשים יותר וגם תצוגה איכותית של סרטים, תמונות, תמיכה ברשתות אלחוטיות ועוד.

תיקון אייפד יכול להתבצע בדגשים שונים. יש מכשירים הזקוקים לתיקון בהגדרות ומערכת ההפעלה, לעומת מכשירים בהם התיקון מתמקד במסך, בסוללה, במצלמה, באביזרי ההטענה וכדומה. בנוסף, יש הבדל בין תיקון מכשירים שנפרצו על ידי המשתמשים לבין מכשירים מוגנים השומרים על החתימה המוצפנת של אפל. גורמים רבים יצרו תוכנות המאפשרות לערוך שינוי בקושחה וכך לעקוף את בדיקת החתימה, אך את התיקון יש לבצע בהתאם למגבלות וכך למנוע נזקים בלתי הפיכים.

כל סוגי התיקונים – תיקון אייפד, תיקון אייפון

חברת סמארטפון מאסטרס גאה להציע ללקוחות שירות ייחודי של תיקון אייפד. לא משנה באיזו גרסה מדובר, נציגי סמארטפון מאסטרס מתמחים בתיקון תקלות חומרה, תוכנה ועוד. נציגי החברה עומדים לרשות הלקוחות כבר מרגע זיהוי התקלה במוקד טלפוני. המוקד זמין 24 שעות, 7 ימים בשבוע ודרכו ניתן לתאם ביקור של טכנאי בבית הלקוח תוך זמן קצר. מעבר לכך, החברה מכירה בחשיבות של האייפד ולכן מציעה אחריות לתקופה של 3 חודשים ואפשרות להרחבה.

סמארטפון מאסטרס היא חברה ותיקה מאוד בתחום השירות למוצרי אפל. תיקון אייפד דרך סמארטפון מאסטרס מתבצע באישור מלא של הלקוח, תוך מתן הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת. החברה עובדת כיום עם המון ארגונים עסקיים, חברות היי טק ומשרדים, אך מעניקה את שירותיה גם ללקוחות פרטיים בפריסה ארצית.

רשימת מכשירי אייפד שאנו מתקנים ע"פ דגמים:

תיקון אייפד 1
תיקון אייפד 2
תיקון אייפד 3
תיקון אייפד 4
תיקון אייפד מיני
תיקון אייפד AIR

 

הזמן תיקון עכשיו

תקלות נפוצות

תקלות נפוצות