תיקון LG – מה מומלץ לעשות?

חשבתם פעם כמה דברים יכולים לקרות לLG שלכם ? נכון, מדובר במחשבה מצמררת ומטרידה, אולם חשוב לדעת כי למרות שהnfahr שלכם נראה חסין ובריא כרגע, אין לדעת מתי תגיע התקלה ומתי תידרשו לעזרה מקצועית ולביצוע תיקון LG מיידי. מהן התקלות שעלולות לקרות לLG שלכם וכיצד תוכלו להתמודד עימן ? מדריך קצר במאמר שלפניכם.

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

 

לשירות VIP עד בית הלקוח – מלא את הפרטים הבאים
אנו נחזור אלייך מייד על מנת לפתוח קריאת שירות,
תוכל להנות משירות ייחודי מקצועי ומהיר עד פתח הבית

 


החלפת מסך LG

בין התקלות הנפוצות ביותר, הדורשות תיקון מקצועי, מצויות תקלות הקשורות במסך המגע של המכשיר. נכון, מדובר באחד הפיצ'רים הנוחים ביותר לעבודה שעשו ממכשיר הLG את המכשיר האהוב שהוא, אולם אין ספק כי מדובר ברכיב הנוטה להתקלקל ולצבור תקלות מפעם לפעם.
דוגמאות לתקלות כאלה: תצוגה שאינה ברורה, פסים לבנים אורכיים המופיעים על המסך, מסך לבן, איטיות בתגובה למגע וכו'. כל אחד מהמקרים האלה דורש מסירה של המכשיר על מנת לבדוק את המסך ולהחליפו במידת הצורך. תקלה נפוצה נוספת היא כמובן שבר או סדק במסך, כתוצאה מנפילה (בעיה זו אינה מכוסה על ידי הביטוח של המכשיר ונדרשת לתיקון בנפרד).

עם זאת, על מנת להימנע מלהגיע אל מעבדת תיקון , מומלץ לרכוש מדבקת מגן זכוכית למכשיר. מדבקה זו מפחיתה את הסיכון לנזק ממשי למכשיר וכמובן, מונעת הדבקות של לכלוך המפריע למסך המגע.

בעיות חשמל

בעיות נפוצות אחרות של מכשיר ה LG הוא בעיה בחיבור לחשמל – בין אם מדובר על טעינה שאינה מצליחה, על טעינה חלקית (על אף שהמכשיר מחובר לחשמל במשך שעות רבות) או סוללה שהפסיקה לעבוד. במקרים אלה, תוכלו להגיע אל המעבדה שלנו , על מנת לרכוש סוללה חדשה או במקרים אחרים, לטפל בבעיית חשמל או מגעים. תיקון LG במקרים אלה מבוצע על ידי מומחי LG המכירים את המכשיר לפרטיו, ויכולים לתקנו במהירות ובמקצועיות.

בעיות נפוצות נוספות

להלן כמה בעיות נוספות הנדרשות לתהליך התיקון :

  1. LG שאינו מזהה את כרטיס ה SIM – בין אם מדובר בכרטיס סים רגיל או בכרטיס אולטרא סים, כדאי לפנות בהקדם אל המעבדה שמתקנת LG, על מנת לבדוק את הבעיה ואת תקינות הכרטיס.
  2. כפתורי ה LG אינם מגיבים, בין אם מדובר על כפתור ההדלקה או כפתור הווליום – במעבדה יוכלו לפרק את המכשיר בעדינות ולבדוק את מהות התקלה.
  3. מכשיר ה LG נפל למים. במקרים אלה חובה להגיע במהירות הרבה ביותר אל מעבדה, וחשוב לזכור כי ככל שההגעה אל מעבדת תיקון LG תהיה מהירה יותר וככל שיעבור זמן קצר יותר בין ההרטבה של ה LG ובין התיקון שלו, הרי שגדלים הסיכויים להצילו. גם במקרים אלה, יש להגיע אל מעבדת תיקון LG מקצועית על מנת שתוכל לטפל במהירות בבעיה המורכבת.

סמארטפון מאסטרס מרכז השירות הגדול בישראל לתיקון טלפונים חכמים, מתמחים במכשירים מסוג LG.
לפתיחת קריאת שירות התקשרו עכשיו : 03-372-7709 

רשימת מכשירי אייפון שאנו מתקנים ע"פ דגמים:

תיקון LG G2
תיקון LG G4
תיקון נקסוס 4
תיקון נקסוס 5

 

הזמן תיקון עכשיו

תקלות נפוצות

תקלות נפוצות